Piec nadmuchowy na pellet P6 - Piece nadmuchowe Żyraków, koło Dębicy
Sposób dostawy i płatność
 
Wizyt:
Dzisiaj: 8Wszystkich: 27254

Piec nadmuchowy na pellet P6

SKLEP|Wyniki wyszukiwania|Piece nadmuchowe na pellet|WSZYSTKIE PRODUKTY

Piec nadmuchowy na pellet
Piec nadmuchowy na pellet
  • Piec nadmuchowy na pellet
  • Piec nadmuchowy na pellet
  • Piec nadmuchowy na pellet
  • Piec nadmuchowy na pellet
Cena:2999.00

Piecyki nadmuchowe to nowoczesne urządzenia grzewcze, które wytwarzają gorące powietrze poprzez spalanie pelletu drzewnego. Pellet jest to materiał opałowy, produkowany z czystych, sprasowanych na specjalnej maszynie trocin drewnianych. Ma on postać drobnych, wydłużonych wałeczków o długości przeciętnie 1,5 - 2 cm i 6 mm średnicy o wysokiej wartości opałowej takiej jak drewno i niskiej wilgotności.
Jest to równocześnie paliwo bardzo wygodne w użytkowaniu, łatwe do przechowywania oraz zapewniające długą autonomię działania.
Wszystkie fazy działania piecyka sterowane są automatycznie co pozwala uzyskać wysoką sprawność i efektywność. Mogą być sterowane za pomocą  panelu sterowania  lub za pomocą urządzenia zdalnego typu smartphone, laptop, tablet - po zamontowaniu opcjonalnego modułu WIFI.

Piec jest sterowany za pomocą panelu umieszczonego na piecu, ale również posiada w opcji pilota za dodatkową opłatą.


Wytworzone gorące powietrze wprowadzone jest do pomieszczenia w którym znajduje się urządzenie, dzięki wentylatorowi nawiewowemu, poprzez kratki z przodu urządzenia.
Dzięki dziennemu programowaniu możliwe jest wcześniejsze zaplanowanie włączenia lub wyłączenia piecyka w danym dniu a także cykliczne powtarzanie tego ustawienia np przez cały tydzień. Takie rozwiązanie gwarantuje praktyczne i komfortowe ogrzewanie pomieszczenia bądź całego domu.
Funkcja ekonomiczna natomiast umożliwia pracę pieca na minimalnej mocy po osiągnięciu żądanej temperatury.
Po 1200 godzinach pracy piecyk automatycznie zgłasza konieczność skontaktowania się z serwisem technicznym w celu konserwacji, co usprawnia jego bezpieczne użytkowanie.

Piecyki posiadają nowoczesną stylistykę, dzięki czemu są idealne do każdego współczesnego wnętrza.  Posiadają kompaktowe rozmiary, nowoczesną konstrukcję. Są ekonomiczne i proste w codziennej obsłudze, a co najważniejsze są ekologiczne.