Profesjonalny zestaw nadmuchu na palenisko - Piece nadmuchowe Żyraków, koło Dębicy

Profesjonalny zestaw nadmuchu na palenisko

Wyniki wyszukiwania|SKLEP|Sterowniki i zestawy|Akcesoria do pieców nadmuchowych|WSZYSTKIE PRODUKTY

Profesjonalny zestaw nadmuchu
Profesjonalny zestaw nadmuchu
Cena:600.00

 

 


PROFESJONALNY ZESTAW NADMUCHU NA PALENISKO
 

Profesjonalny sterownik jest nowoczesnym regulatorem do pieców z płaszczem powietrznym. Wykorzystywany jest w systemach ogrzewania hal i budynków gorącym powietrzem. Mikroprocesorowy regulator przeznaczony jest do sterowania pracą dwóch dmuchaw napowietrzających palenisko i dmuchawy gorącego powietrza, posiada wyjście do podłączenia zdalnego sterowania co jeszcze bardziej zwiększa jego użyteczność. Sterownik ten w sposób ciągły i jednocześnie automatyczny steruje dmuchawą, i utrzymuje ustawioną na piecu nadmuchowym temperaturę na poziomie stałym. Takie rozwiązanie powoduje, że nie mają miejsca gwałtowne skoki temperatury w piecu. Zastosowanie tego regulatora poprawia ergonomię użytkowania: nie trzeba ingerować w ustawiania sterownika w przypadku zmiany opału. 

FUNKCJE: 

- płynna regulacja obrotów dmuchaw napowietrzających palenisko 
- algorytm PID 
- sterowanie dmuchawą gorącego powietrza 
- obsługa termostatu pokojowego 
- możliwość ustawienia maksymalnych i minimalnych obrotów dmuchawy napowietrzających palenisko (praca z dmuchawami różnego typu)
- stopniowe załączanie dmuchawy napowietrzającej palenisko od minimalnych do maksymalnych obrotów 
- obsługa turbin dużej mocy (550W) 
- kontrola braku opału 
- czytelny wyświetlacz LED 
- łatwe w obsłudze menu 
 
Nadmucha na palenisko stosowany jest do pieców nadmuchowych na paliwa stałe. Wyposażony w klapkę. Podstawowym przeznaczeniem wentylatora jest nadmuchiwanie powietrza na paleniska pieców nadmuchowych. Duża moc i wysoka wydajność to główne zalety dmuchawy. 
Obudowa wentylatora nadmuchowego wykonana jest z blachy stalowej pokrytej lakierem proszkowym. Turbina wentylatora zamocowana jest bezpośrednio do wałka silnika i zabezpieczona jest osłoną uniemożliwiającej dotknięcie palcem turbiny w czasie ruchu oraz przeciwdziała dostaniu się na łopatki turbiny części mechanicznych.

DANE TECHNICZNE: 
Zasilenie - 230 [V] 
Wydajność - 205 m3/h 
Moc Pobierania - 80 W 
Sprężenie powietrza- 240 Pa

STALOWY WIRNIK 
CICHY I NIEZAWODNY!