Nadmuch na palenisko plus sterownik - Piece nadmuchowe Żyraków, koło Dębicy
Sposób dostawy i płatność
 
Wizyt:
Dzisiaj: 8Wszystkich: 27254

Zestaw nadmuchu na palenisko

SKLEP|Wyniki wyszukiwania|Akcesoria do pieców nadmuchowych|WSZYSTKIE PRODUKTY

Zestaw nadmuchu na palenisko
Zestaw nadmuchu na palenisko
Cena:500.00

ZESTAW NADMUCHU NA PALENISKO

 

Cyfrowy sterownik obsługuje wentylator nadmuchowy i wentylator wywiewu gorącego powietrza. Standardowy regulator tego typu załącza wentylator pełną mocą i wyłącza go po osiągnięciu zadanej temperatury na piecu nadmuchowym. Powoduje to wzrost temperatury na piecu nadmuchowym siłą grawitacji nawet do kilkunastu stopni Celsjusza powyżej temperatury zadanej. Posiada oprogramowanie powodujące zmniejszanie siły nadmuchu wentylatora wraz ze zbliżaniem się temperatury pieca do temperatury zadanej na piecu nadmuchowym. To powoduje znaczne zmniejszenie ilości spalanego opału i stabilizację temperatury na piecu nadmuchowym. Ma możliwość doboru minimalnych i maksymalnych obrotów dmuchawy. To powoduje, że współpracuje z każdym rodzajem wentylatora. Poza tym istnieje możliwość doboru algorytmu PID w zależności od spalanego opału (inaczej dla węgla, inaczej dla miału). Wszystkie te możliwości czynią sterownik jednym z najlepszych w swojej klasie. Program jest dostosowywany do każdego klienta indywidualnie, długość przewodów jest dopasowywana tak, aby montaż był łatwy i szybki ,posiada funkcję „antystop”. 

MOC dmuchawy regulujemy elektronicznie na sterowniku. 

PARAMETRY URZĄDZENIA 
ZASILANIE - 230 Volt [V] 50 [Hz] 
MAX OBCIĄŻENIE WYJŚCIA DMUCHAWY - 1 Amper [A] 
POBÓR MOCY REGULATORA - 3 Wat [W] 
ZAKRES POMIARU TEMPERATURY - Od 0 C do 99 C 
ZAKRES NASTAWU TEMPERATURY - Od 35 C do 95 C 
ZADZIAŁANIE ZABEZPIECZENIA - 95 C 
HISTEREZA - Od 2 C do 8 C 
TEMPERATURA ZAŁĄCZANIA - Od 30 C do 90 C 
OKABLOWANIE: 
Kabel zasilający zakończony wtyczką
Kabel dmuchawy zakończony wtyczką
Kabel czujnika temperatury
Kabel do wentylatora
 

Nadmucha na palenisko stosowany jest do pieców nadmuchowych na paliwa stałe. Wyposażony w klapkę. Podstawowym przeznaczeniem wentylatora jest nadmuchiwanie powietrza na paleniska pieców nadmuchowych. Duża moc i wysoka wydajność to główne zalety dmuchawy. 
Obudowa wentylatora nadmuchowego wykonana jest z blachy stalowej pokrytej lakierem proszkowym. Turbina wentylatora zamocowana jest bezpośrednio do wałka silnika i zabezpieczona jest osłoną uniemożliwiającej dotknięcie palcem turbiny w czasie ruchu oraz przeciwdziała dostaniu się na łopatki turbiny części mechanicznych.

STALOWY WIRNIK 
CICHY I NIEZAWODNY! 

DANE TECHNICZNE: 
Zasilenie - 230 [V] 
Wydajność - 205 m3/h 
Moc Pobierania - 80 W 
Sprężenie powietrza- 240 Pa